Witamy serdecznie w serwisie internetowym Społem Wola

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami współpracy handlowej z siecią sklepów Społem Wola, jak również z ofertą wynajmu lokali handlowych i biurowych.

Zapraszamy do poznania historii i dnia dzisiejszego jednej z najstarszych firm handlowych stolicy.

Oczywiście zapraszamy również do naszych sklepów.

HomeKarieraOferty pracyKierownik sklepu

Kierownik sklepu

"SPOŁEM" WSS WOLA
"Społem" Warszawska Spółdzielnia Spożywców Wola, polska firma z wieloletnią tradycją,
poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Kierownik Sklepu
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków :
Realizowanie wyznaczonych celów i planów handlowych
Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
Zapewnienie właściwej organizacji pracy zgodnie z obowiązującymi standardami pracy w Spółdzielni
Dbanie o odpowiednie zatowarowanie sklepów
Kontrolowanie kosztów sklepu

Wymagania:
Minimum 2-letnie doświadczenie w handlu
Doświadczenie w kierowaniu zespołem
Rzetelność i uczciwość
Umiejętność planowania i organizacji pracy
Zorientowania na wyniki i wysoki poziom obsługi klienta
Zaangażowanie

Oferujemy:
Rozwój zawodowy w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie + premia wynikowa
Świadczenie z Zakładowego Funduszu Socjalnego

Goście on-line

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Społem Wola

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Społem Wola.

Czytaj więcej...

Baza sklepów Społem Wola

Pełna lista danych teleadresowych do naszych placówek.

Znajdź swój sklep...

Kontakt ze Społem Wola

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Dane kontaktowe