Witamy serdecznie w serwisie internetowym Społem Wola

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami współpracy handlowej z siecią sklepów Społem Wola, jak również z ofertą wynajmu lokali handlowych i biurowych.

Zapraszamy do poznania historii i dnia dzisiejszego jednej z najstarszych firm handlowych stolicy.

Oczywiście zapraszamy również do naszych sklepów.

 

HomeSpołem WolaTeraźniejszość

Społem Wola współcześnie

Społem Wola istnieje od ponad 140 lat. W trakcie długoletniej działalności przezywała okresy stagnacji oraz - jak obecnie - dynamicznego rozwoju. Obecnie wszystkie 38 placówek spożywczo-przemysłowych prowadzonych przez „Społem” Wola to nowoczesne, dostosowane do europejskich standardów obiekty handlowe. Spółdzielnia prowadzi również takie przedsięwzięcia handlowe jak  „Ogólnopolska Giełda Antyków i Staroci” popularnie nazywana „bazarem na Kole”.

Oprócz działalności handlowej „Społem” Wola prowadzi również wynajem powierzchni handlowych i biurowych. W 2006 roku Spółdzielnia rozpoczęła działalność deweloperską budową budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi przy ul. Redutowej. Obiekt oddano do użytku w terminie i bez problemów technicznych. W roku 2008 „Społem” Wola przystąpiła jako inwestor generalny do budowy budynku mieszkalno-usługowego u zbiegu ulic Górczewskiej i Deotymy. Oddano go do użytku w lipcu 2009 roku. Obecnie przygotowywane są kolejne inwestycje zlokalizowane na terenie warszawskiej Woli.

Placówki handlowe „Społem” Wola są od 140 lat stałym elementem warszawskich ulic, zmieniając się w raz z miastem zgodnie z nowoczesnymi, europejskimi trendami. Zapraszamy do współpracy.

     

 

Goście on-line

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Społem Wola

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Społem Wola.

Czytaj więcej...

Baza sklepów Społem Wola

Pełna lista danych teleadresowych do naszych placówek.

Znajdź swój sklep...

Kontakt ze Społem Wola

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Dane kontaktowe