Witamy serdecznie w serwisie internetowym Społem Wola

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami współpracy handlowej z siecią sklepów Społem Wola, jak również z ofertą wynajmu lokali handlowych i biurowych.

Zapraszamy do poznania historii i dnia dzisiejszego jednej z najstarszych firm handlowych stolicy.

Oczywiście zapraszamy również do naszych sklepów.

 

HomeSpołem Wola

Historia Społem Wola

Historia spółdzielczości spożywców w Warszawie ma swój początek w roku 1869, powstało wtedy Stowarzyszenie Spożywcze "Merkury" - protoplasta wszystkich współczesnych warszawskich Spółdzielni „Społem”.

Samodzielna historia Społem Wola rozpoczyna się w roku 1907 zawiązaniem Stowarzyszenia Spożywczego Robotników Chrześcijańskich „Łączność”. Przez 26 lat funkcjonowała pod pierwszą nazwą, zmienioną w 1933 roku na Powszechną Spółdzielnię Spożywców „Łączność”. W tym okresie uruchomiono nowoczesne na owe czasy sklepy przy ul. Wolskiej 54, Młynarskiej 7 oraz Bema 72. Pod ostatnim z wymienionych adresów sklep Spółdzielni funkcjonuje do dziś pod marką Społem Wola.

Czytaj więcej: Historia Społem Wola

 

Społem Wola współcześnie

Społem Wola istnieje od ponad 140 lat. W trakcie długoletniej działalności przezywała okresy stagnacji oraz - jak obecnie - dynamicznego rozwoju. Obecnie wszystkie 38 placówek spożywczo-przemysłowych prowadzonych przez „Społem” Wola to nowoczesne, dostosowane do europejskich standardów obiekty handlowe. Spółdzielnia prowadzi również takie przedsięwzięcia handlowe jak  „Ogólnopolska Giełda Antyków i Staroci” popularnie nazywana „bazarem na Kole”.

Czytaj więcej: Społem Wola współcześnie

 

Goście on-line

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Społem Wola

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o Społem Wola.

Czytaj więcej...

Baza sklepów Społem Wola

Pełna lista danych teleadresowych do naszych placówek.

Znajdź swój sklep...

Kontakt ze Społem Wola

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Dane kontaktowe