W związku z rozwojem firmy do Naszego Zespołu poszukujemy osób z doświadczeniem w handlu, a w szczególności w branży gastronomicznej. Szukamy osób przedsiębiorczych, proaktywnych i komunikatywnych, skutecznych w działaniu, ukierunkowanych na sukces i realizację powierzonych celów.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad działem gastronomii,
  • zarządzanie zakupami w zakresie produktów gastronomicznych,
  • opracowywanie receptur na dania gotowe wraz z wyceną poszczególnych posiłków,
  • zarządzanie pracownikami w placówkach, dbanie o ich rozwój i przeszkolenie w zakresie wprowadzanych do Sieci produktów gastronomicznych,
  • współpraca z działem handlu i marketingu w celu promowania podejmowanych działań i zdobycia jak największej liczby klientów.

Od potencjalnego Kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w handlu, w tym doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. gastronomii lub podobnym- min 2 lata,
  • umiejętności tworzenia receptur gastronomicznych,
  • umiejętności pracy w zespole.

W ramach współpracy dla Kandydata oferujemy:

  • realny wpływ na rozwój firmy poprzez samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji w obszarze gastronomii,
  • możliwość nabycia nowych, imponujących doświadczeń,
  • pełen pakiet socjalny- w tym wczasy pod gruszą,
  • pracę od pon. do pt. w godzinach 8.00-16.00.

W razie pytań bądź chęci współpracy prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego:

    Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych. „SPOŁEM” WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW WOLA (adres: 01-141 Warszawa, ul. Wolska 84/86). Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane dla celów rekrutacji prowadzonych przez „SPOŁEM” WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW WOLA, na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom, z pomocą których „SPOŁEM” WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW WOLA prowadzi rekrutacje. Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Pytania dot. dziedziny prywatności w „SPOŁEM” WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW WOLA prosimy kierować pod adres: rodo@spolemwola.pl